Współpraca z firmą Fastlink w regionie GCC

Monachijski dostawca usług IT firma ConSol Software, specjalista w dziedzinie wytwarzania, integracji oraz obsługi złożonych systemów IT prawie pięć lat temu otworzyła oddział w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w Dubaju. Aby umocnić swoją pozycję na tamtym rynku ConSol MENA rozpoczął współpracę z Fastlink BMS.

Firma Fastlink powstała w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ponad 20 lat temu i jest dostawcą usług z naciskiem na sektor publiczny. Doradza oraz wspiera w swoich działaniach tysiące firm na całym świecie w projektach łączących biznes z organami rządowymi.

 

35 lat doświadczenia w branży IT w połączeniu z wiedzą rynkową państw Zatoki Perskiej oraz resortów i organów państwowych im podległych.

 

Celem współpracy obu firm jest połączenie wiedzy firmy ConSol z zakresu zarządzania procesami biznesowymi z doświadczeniem w sektorze rządowym firmy Fastlink aby dostarczać najwyższej jakości usługi i rozwiązania IT w regionie Zatoki Perskiej i stać się ich kluczowym providerem dla organizacji rządowych.

Fadi Hatamleh z Fastlink BMS:

"W firmie ConSol znaleźliśmy stabilnego i wiarygodnego partnera potrafiącego dostarczyć nietypowe rozwiązania IT najwyższej jakości. Byliśmy w stanie zrealizować nasze pierwsze wspólne projekty w rekordowym czasie oraz przy bardzo dobrej jakości. Optymistycznie patrzymy w przyszłość w kontekście realizacji naszych kolejnych wspólnych projektów."