ConSol CM BPM w przemyśle i usługach

Projektowanie elastycznych i wydajnych procesów biznesowych, dostosowanych do wymagań klienta, to wyzwanie dla każdej firmy. Dlatego właśnie, organizacje działające w wielu gałęziach biznesu i przemysłu, polegają na zorientowanemu na klienta systemowi ConSol CM BPM – od przemysłu samochodowego poprzez sektor publiczny do usługodawców IT.

Prawie nieograniczony obszar zastosowań

Dzięki bardzo elastycznym rozwiązaniom architektonicznym ConSol CM może być dostosowany w dowolny sposób aby spełnić indywidualne wymagania. Nasz system BPM doskonale nadaje się do procesów biznesowych, gdzie komunikacja z klientami lub partnerami jest priorytetem. Oprócz obszarów takich jak obsługa klienta, helpdesk i zarządzanie leadami, ConSol CM jest używany do realizacji zadań specyficznych dla różnych branż przemysłu i biznesu.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Dzięki zintegrowanemu narzędziu Process Designer, użytkownicy mogą modelować swoje procesy biznesowe bez konieczności programowania. Nasi konsultanci chętnie pomogą Ci w konfiguracji oraz adaptacji rozwiązania. Ich kompleksowe doświadczenie w przemyśle oraz wieloletnia praktyka projektowa pozwolą Ci czerpać maksymalne korzyści z ConSol CM.

Przykłady zastosowań

Dowiedz się jak organizacje działające w tej samej branży co Ty czerpią korzyści z zarządzania procesami przy pomocy ConSol CM.