ConSol Consulting & Solutions Software Polska

Firma ConSol Polska powstała w 1999 roku w Krakowie, jako oddział niemieckiej spółki ConSol GmbH.
ConSol Polska zajmuje się wspieraniem swojego niemieckiego partnera w obszarze rozwoju oprogramowania klasy BPM - ConSol CM, a także prowadzi własne projekty informatyczne. W Polsce znajdują się dedykowane działy wsparcia i rozwoju aplikacji dla kluczowych klientów w Niemczech.
Dodatkowo ConSol Polska świadczy usługi w zakresie konsultingu procesów biznesowych oraz sprzedaży i wdrażania systemu ConSol CM w Polsce.

Od samego początku firma postawiła na ludzi, dając im możliwości rozwoju i pracy w komfortowych warunkach. Dziś ConSol dysponuje znakomitym, ciągle powiększającym się zespołem profesjonalistów, którzy wielokrotnie potwierdzili swoje kompetencje podczas wspólnej pracy w Polsce i całej Europie.

ConSol Consulting & Solutions Software GmbH

ConSol Consulting & Solutions Software GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą IT tworzącą oprogramowanie BPM oraz świadczącą profesjonalne usługi programistyczne i konsultingowe. Główna siedziba znajduje się w Monachium (Niemcy). Poza tym firma posiada sześć oddziałów zlokalizowanych w Duesseldorfie, Norymberdze (Niemcy), Krakowie, San Francisco (USA), Wiedniu (Austria) oraz Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). W Monachium mieści się również spółka córka - agencja interaktywna allez! Co.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom swoich pracowników firma jest zdecydowanym liderem na rynku IT. Wizytówką ConSol jest dobrze znane na zachodnim rynku oprogramowanie ConSol CM, dookoła którego jest zbudowana większość rozwiązań dla wielu branż biznesu i przemysłu, na przykład: finanse i ubezpieczenia, usługi IT, motoryzacja czy administracja publiczna. Klienci także wysoko cenią świadczone usługi konsultingowe - każdy realizowany projekt jest zawsze szczegółowo analizowany przez dział konsultingowy pod kątem wymiernych wyników ekonomicznych dla klienta.

ConSol zatrudnia obecnie na całym świecie 270 pracowników. Od chwili swego założenia w roku 1984 firma odnotowuje stale rosnące obroty. W roku obrotowym 2012/2013 dochód grupy ConSol wyniósł 20,6 mln euro, w 2013/2014 22 mln euro, a w 2015/2016 27,5 mln euro.