ConSol Consulting & Solutions Software Polska

Firma ConSol Polska powstała w 1999 roku w Krakowie, jako oddział niemieckiej spółki ConSol GmbH.
ConSol Polska zajmuje się wspieraniem swojego niemieckiego partnera w obszarze rozwoju oprogramowania klasy BPM - ConSol CM/, a także prowadzi własne projekty informatyczne. W Polsce znajdują się dedykowane działy wsparcia i rozwoju aplikacji dla kluczowych klientów w Niemczech.
Dodatkowo ConSol Polska świadczy usługi w zakresie konsultingu procesów biznesowych oraz sprzedaży i wdrażania systemu ConSol CM/ w Polsce.

Od samego początku firma postawiła na ludzi, dając im możliwości rozwoju i pracy w komfortowych warunkach. Dziś ConSol dysponuje znakomitym, ciągle powiększającym się zespołem profesjonalistów, którzy wielokrotnie potwierdzili swoje kompetencje podczas wspólnej pracy w Polsce i całej Europie.

ConSol Consulting & Solutions Software GmbH

ConSol Consulting & Solutions Software GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą IT tworzącą oprogramowanie BPM oraz świadczącą profesjonalne usługi programistyczne i konsultingowe. Główna siedziba znajduje się w Monachium (Niemcy). Poza tym firma posiada sześć oddziałów zlokalizowanych w Duesseldorfie, Norymberdze (Niemcy), Krakowie, San Francisco (USA), Wiedniu (Austria) oraz Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). W Monachium mieści się również spółka córka - agencja interaktywna allez! Co.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom swoich pracowników firma jest zdecydowanym liderem na rynku IT. Wizytówką ConSol jest dobrze znane na zachodnim rynku oprogramowanie ConSol CM/, dookoła którego jest zbudowana większość rozwiązań dla wielu branż biznesu i przemysłu, na przykład: finanse i ubezpieczenia, usługi IT, motoryzacja czy administracja publiczna. Klienci także wysoko cenią świadczone usługi konsultingowe - każdy realizowany projekt jest zawsze szczegółowo analizowany przez dział konsultingowy pod kątem wymiernych wyników ekonomicznych dla klienta.

ConSol zatrudnia obecnie na całym świecie 270 pracowników. Od chwili swego założenia w roku 1984 firma odnotowuje stale rosnące obroty. W roku obrotowym 2012/2013 dochód grupy ConSol wyniósł 20,6 mln euro, w 2013/2014 22 mln euro, a w 2015/2016 27,5 mln euro.