Eblinger & Partner: Optymalne procesy to dynamiczna firma

Austriacka firma Eblinger & Partner Personal- und Managementberatungs GmbH – eksperci w wyszukiwaniu, selekcji oraz rozwoju personelu – znajdują się w pierwszej dziesiątce najlepszych firm w swojej branży. ConSol CM BPM w wersji 6 wspiera firmę we wszystkich procesach związanych z zamówieniami oraz implementacją projektów w obszarach konsultingu HR i sprzedaży, jak również we wszystkich procesach związanych z administracją.

Dzięki ConSol CM Eblinger & Partner może obsługiwać zamówienia poprzez mail oraz Internet. Elastyczność systemu pozwala każdemu konsultantowi na widok dostosowany do potrzeb, który zawiera aktualne projekty rekrutacyjne wraz z terminami spotkań. Wgląd w te informacje konsultanci mają cały czas oraz z każdej lokacji. Z pomocą funkcji wyszukiwania, informacje o kandydatach z już zamkniętych projektów mogą być sprawdzone w dowolnym momencie.

Korzyści:

  • Przejrzystość procesów
  • Automatyczne gromadzenie oraz przypisywanie zgłoszeń
  • Mniej pracy w koordynowaniu zgłoszeń
  • Szybszy proces fakturowania
  • Jasny proces wsparcia aplikantów
  • Krótki czas wprowadzenia do systemu dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika

„Szukaliśmy rozwiązania bardzo elastycznego, które pozwoliłoby nam na kontynuację optymalizacji naszych procesów. Mimo, że ConSol CM nie jest rozwiązaniem dedykowanym do konsultingu HR, dostosowanie go do naszych wymagań nie zajęło dużo czasu. Byliśmy pod wrażeniem tego procesu, który pokazał nam, że możemy użyć ConSol CM aby szybko reagować na zmieniające się warunki rynku. Nie musimy już używać bazy danych, która stała się zbyt złożona przez lata swojego istnienia. Nasza firma jest teraz szybka i dynamiczna. Dzięki ConSol CM w końcu możemy zobaczyć nasze działania z perspektywy projektu, bez konieczności rezygnowania z dokładnego gromadzenia danych”.

Florens Eblinger, Założyciel i Dyrektor Zarządzający w Eblinger & Partner GmbH