Partnerzy dystrybucyjni ConSol CM/ BPM

ConSol CM/ BPM to bardzo elastyczne rozwiązanie BPM, które może być stosowane każdej działalności biznesowej. Ponieważ działamy przede wszystkim w obszarze IT, oferujemy wybranym partnerom z innych gałęzi biznesu możliwość generowania dochodów poprzez sprzedaż licencji i wykonywanie wdrożeń ConSol CM/ BPM.

ConSol CM/ BPM dzięki rozszerzalnej architekturze umożliwia technicznie wykwalifikowanym partnerom adaptację do specyficznych wymagań klienta. Dzięki temu mogą oni oferować bardzo indywidualne rozwiązania swoim klientom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DREDAR świadczy usługi w zakresie testowania oprogramowania, audytu procesów zapewniania jakości, dokumentacji technicznej, konsultingu i szkoleń. Firma posiada zespół eskpertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zapewniania jakości oraz dokumentacji i komunikacji technicznej.

Klienci i partnerzy DREDAR korzystają z  usług firmy aby zapewnić niezawodność, ergonomię i najlepsze standardy rozwiązań, które tworzą bądź kupują. Usługi DREDAR umożliwiają klientom łatwiejsze osiąganie ich celów biznesowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barramundi software AG oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie obsługi stacji roboczych skupiając się na zautomatyzowanych procesach instalacji oprogramowania

Rozwiązanie Barramundi Management Suite to oprogramowanie które pomaga zarządzać systemami operacyjnymi i automatyzuje proces instalacji oprogramowania, zapewniając dzięki temu szybki zwrot inwestycji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

550 pracowników w Niemczech, Holandii i Polsce dokłada wszelkich starań, aby uczynić brightONE doskonałym partnerem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, rozwoju oprogramowania oraz testowania portali webowych.

brightONE pochodzi od Tieto i należy obecnie do grupy AURELIUS. Podczas 30 lat działalności eksperci brightONE stworzyli przewagę konkurencyjną dzięki bliskim relacjom ze swoimi klientami oraz praktyczemu podejsciu do realizowanych projektów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowoczesne interakcje z klientami wymagają innowacyjnego podejścia, systemów o standardów zarządzania. com.cultur implementuje je efektywnie od 1997 roku dla klientów z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, motoryzacyjnego i administracji publicznej.

„Dostępność i niezawodność procesów obsługi klienta to kluczowe czynniki dla sukcesu, w szczególności w scentralizowanych działach obsługi klienta. ConSol CM/ BPM to wydajne narzędzie wspierające hotline i zarządzanie reklamacjami.” (Kai Hinke, CEO)

„Nikt nie potrzebuje żargonu. Najważniejszy jest efekt i potrzeby klienta. Szybko. Jasno. Efektywnie. Tworzymy struktury, procesy i trenujemy pracowników. ConSol CM/ gwarantuje implementację procesów w prawdziwym biznesie. CM jest przyjazny użytkownikowi, klientom i kadrze zarządzającej.” (Emil Salzeder, CEO)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SC Networks to firma, która stworzyła EVALANCHE, najbardziej nowoczesny, webowy system do automatycznego marketingo mailowego.

SC Networks to specjaliści obsługujący małe agencje oraz globalne przedsiębiorstwa w obszarze marketingu mailowego i zarządzania leadami.

EVALANCHE and ConSol CM/ razem tworzą kompleksowe rozwiązanie w obszarach marketingu, sprzedaży, wsparcia i usług. Rozwiązanie to wspiera zarówno elastyczne procesy jak i zestaw szerokich funkcjonalności dodatkowych.

Możemy w każdej cheili podzielić się naszymi doświadczeniami ze wszystkich naszych wdrożeń.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GEVAS software systems GmbH specjalizuje się w systemach informacyjnych oraz badających ruch drogowy. Centrum developmentu oferuje dwie serie produktów w zakresie ruchu drogowego oraz oparte o GIS systemy informacyjne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ITML to niezależny dostawca usług IT specjalizujący się w personalizacji produktów SAP. qualification and fine-tuning of SAP products. Ten certyfikowany dystrybutor SAP wespiera wdrozenia lokalne jak i eBusiness.

Firma projektuje, wdraża i optymalizuje nowe lub istniejące aplikacjie SAP. Dodatkowo ITML tworzy aplikacje pod klucz, które integrują się z rozwiązaniami SAP w róznych obszarach biznesu.