Partnerzy dystrybucyjni ConSol CM BPM

ConSol CM BPM to bardzo elastyczne rozwiązanie BPM, które może być stosowane każdej działalności biznesowej. Ponieważ działamy przede wszystkim w obszarze IT, oferujemy wybranym partnerom z innych gałęzi biznesu możliwość generowania dochodów poprzez sprzedaż licencji i wykonywanie wdrożeń ConSol CM BPM.

ConSol CM BPM dzięki rozszerzalnej architekturze umożliwia technicznie wykwalifikowanym partnerom adaptację do specyficznych wymagań klienta. Dzięki temu mogą oni oferować bardzo indywidualne rozwiązania swoim klientom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DREDAR świadczy usługi w zakresie testowania oprogramowania, audytu procesów zapewniania jakości, dokumentacji technicznej, konsultingu i szkoleń. Firma posiada zespół eskpertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zapewniania jakości oraz dokumentacji i komunikacji technicznej.

Klienci i partnerzy DREDAR korzystają z  usług firmy aby zapewnić niezawodność, ergonomię i najlepsze standardy rozwiązań, które tworzą bądź kupują. Usługi DREDAR umożliwiają klientom łatwiejsze osiąganie ich celów biznesowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barramundi software AG oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie obsługi stacji roboczych skupiając się na zautomatyzowanych procesach instalacji oprogramowania

Rozwiązanie Barramundi Management Suite to oprogramowanie które pomaga zarządzać systemami operacyjnymi i automatyzuje proces instalacji oprogramowania, zapewniając dzięki temu szybki zwrot inwestycji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

550 pracowników w Niemczech, Holandii i Polsce dokłada wszelkich starań, aby uczynić brightONE doskonałym partnerem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, rozwoju oprogramowania oraz testowania portali webowych.

brightONE pochodzi od Tieto i należy obecnie do grupy AURELIUS. Podczas 30 lat działalności eksperci brightONE stworzyli przewagę konkurencyjną dzięki bliskim relacjom ze swoimi klientami oraz praktyczemu podejsciu do realizowanych projektów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowoczesne interakcje z klientami wymagają innowacyjnego podejścia, systemów o standardów zarządzania. com.cultur implementuje je efektywnie od 1997 roku dla klientów z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, motoryzacyjnego i administracji publicznej.

„Dostępność i niezawodność procesów obsługi klienta to kluczowe czynniki dla sukcesu, w szczególności w scentralizowanych działach obsługi klienta. ConSol CM BPM to wydajne narzędzie wspierające hotline i zarządzanie reklamacjami.” (Kai Hinke, CEO)

„Nikt nie potrzebuje żargonu. Najważniejszy jest efekt i potrzeby klienta. Szybko. Jasno. Efektywnie. Tworzymy struktury, procesy i trenujemy pracowników. ConSol CM gwarantuje implementację procesów w prawdziwym biznesie. CM jest przyjazny użytkownikowi, klientom i kadrze zarządzającej.” (Emil Salzeder, CEO)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SC Networks to firma, która stworzyła EVALANCHE, najbardziej nowoczesny, webowy system do automatycznego marketingo mailowego.

SC Networks to specjaliści obsługujący małe agencje oraz globalne przedsiębiorstwa w obszarze marketingu mailowego i zarządzania leadami.

EVALANCHE and ConSol CM razem tworzą kompleksowe rozwiązanie w obszarach marketingu, sprzedaży, wsparcia i usług. Rozwiązanie to wspiera zarówno elastyczne procesy jak i zestaw szerokich funkcjonalności dodatkowych.

Możemy w każdej cheili podzielić się naszymi doświadczeniami ze wszystkich naszych wdrożeń.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GEVAS software systems GmbH specjalizuje się w systemach informacyjnych oraz badających ruch drogowy. Centrum developmentu oferuje dwie serie produktów w zakresie ruchu drogowego oraz oparte o GIS systemy informacyjne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ITML to niezależny dostawca usług IT specjalizujący się w personalizacji produktów SAP. qualification and fine-tuning of SAP products. Ten certyfikowany dystrybutor SAP wespiera wdrozenia lokalne jak i eBusiness.

Firma projektuje, wdraża i optymalizuje nowe lub istniejące aplikacjie SAP. Dodatkowo ITML tworzy aplikacje pod klucz, które integrują się z rozwiązaniami SAP w róznych obszarach biznesu.