Chciałbyś rozpocząć od postawienia kilku mniejszych kroków, czy też wolisz wykonać jeden duży ruch? ConSol CM to wszechstronny i efektywny program dla wielu zastosowań. Uosabia rozwijające się relacje z klientami, zapewnia optymalizację zysków oraz ulepszenie procesów wewnętrznych w firmie Mocny, oparty na solidnych fundamentach.

Pulpity nawigacyjne i raportowanie

Wszystkie znaczące i kluczowe dla wydajności wskaźniki (KPI) są dobrze widoczne. Specjalnie wizualizowane dla ich łatwego zrozumienia tuż po kliknięciu myszką. Pozwala to na ciągłe optymalizowanie wszelkich procesów biznesowych na podstawie wiarygodnych danych.

Pulpity nawigacyjne i raportowanie

Interfejs użytkownika

Intuicyjny i bezpieczny. Oprogramowanie prowadzi użytkownika przez kolejne czynności związane z procesem i wyświetla wszystkie istotne dane użytkownikom końcowym.

Interfejs użytkownika

Tworzenie procesów

Narzędzia modelowania oferujące intuicyjną pracę pozwalają dopasować się do indywidualnych procesów biznesowych. Korzystając z tych narzędzi można również dokonać kolejnych zmian w oprogramowaniu w dowolnym momencie pracy.

Tworzenie procesów

INDYWIDUALNY

Twoje procesy są tak wyjątkowe jak Twoja firma. W ConSol CM możesz tworzyć konkretne modele i procesy danych, aby dopasować je do swoich potrzeb. Możesz je odpowiednio dostosować, kiedy tylko pojawi się taka potrzeba.

ELASTYCZNY

Więcej klientów, nowy sektor biznesowy, rosnąca ilość danych: ConSol CM rośnie wraz z Tobą. Jest tak również wtedy, gdy zechcesz dodać zupełnie nowy proces do systemu.

INTUICYJNY

Graficzny interfejs użytkownika, służący jako przewodnik po oprogramowaniu ConSol CM jest bardzo pomocny. Upraszcza szkolenia, minimalizuje poziom błędów oraz promuje satysfakcję z pracy .

ŁATWY DO ZINTEGROWANIA

Otwarty projekt interfejsu oraz najnowocześniejsze technologie interfejsowe sprawiają, że ConSol CM oferuje wyjątkową elastyczność względem integracji w każdym środowisku informatycznym.

GOTOWY OD ZARAZ

Już po kilku tygodniach korzystania z ConSol CM można znacząco podwyższyć tempo pracy. Jest to w wystarczającym stopniu udowodnione przez krótkie okresy trwania naszych projektów. Nasze prognozy opierają się według podziału na godziny i dni zamiast na miesiące i lata.

NIEZAWODNY

ConSol CM pozwala bez wysiłku pracować zgodnie z obowiązującymi normami. Wszystkie informacje i etapy poszczególnych procesów są udokumentowane w systemie, co pozwala na czytelną i przejrzystą weryfikację.

PRZEŁOMOWY

Raporty i analizy w ConSol CM stanowią solidną podstawę do podejmowania decyzji mających istotne znaczenie dla sukcesu firmy. Gwarantują one bezpieczeństwo, szczególnie gdy wszystko dzieje się w zawrotnym tempie.

STEROWANY PROCESOWO

Procesy dostępne w ConSol CM zapewniają maksymalną wydajność i jakość. Niezawodnie prowadzą użytkownika do pożądanego rozwiązania, niezależnie od tego, ile elementów musi ze sobą współdziałać, aby cel został osiągnięty. Wszystkie etapy są powtarzalne.

DODATKI I ROZSZERZENIA

CM/Business Intelligence

Zapewnij swoim procesom wiele udoskonaleń opartych na danych. Publiczna i udokumentowana struktura danych ConSol CM Data Warehouse może być podłączona do dowolnego standardowego narzędzia służącego do analityki biznesowej (BI), takiego jak otwarte oprogramowanie Pentaho.

CM/Mobile

Używaj ConSol CM wszędzie, gdzie jesteś. Poza najważniejszymi działaniami procesowymi dodatkowe funkcje zapewniają wygodę korzystania z aplikacji mobilnych, takich jak skanowanie kodów kreskowych przy użyciu sprzętu fotograficznego lub możliwość wykonywania połączeń bezpośrednio z danych kontaktowych.

CM/Phone

Odbieraj lub nawiązuj połączenia bez zmiany mass mediów – w tym samym czasie sprawdź, kto jest na linii i czego dotyczy rozmowa. CM/Phone łączy ConSol CM z systemem telefonicznym i pozwala na szybkie nawiązanie kontaktu z klientami.

CM/Resource Pool

Obsłuż swoich klientów korzystając z wyjątkowych zdolności i fachowej wiedzy. Użyj CM/Resource Pool w celu dostarczenia ważnych dodatkowych informacji o procesie lub odnoszących się do klienta jako konkretnego obiektu danych. Twoja kreatywność nie jest w żadnym stopniu ograniczona.

CM/Social Media

Media społecznościowe: dzięki programowi CM/Social Media proces otwiera się, gdy tylko klienci umieszczą post na Facebooku lub Twitterze. Umożliwia to szybką i odpowiednią reakcję, a także zapewnia pozytywne wrażenia klientów na platformie mediów społecznościowych.

CM/Track

Włącz swoich klientów i partnerów bezpośrednio w działania procesów biznesowych i komunikacyjnych. Zarejestrowani użytkownicy mogą otwierać własne procesy, śledzić je lub szukać rozwiązań na stronie pomocy FAQ. Odciąża to dodatkowo Twój zespół serwisowy.

POCZUJ SIĘ BEZPIECZNIE DZIĘKI NASZYM USŁUGOM 360° DLA TWOJEGO OPGROGRAMOWANIA

  • 70%

    Dzięki oprogramowaniu ConSol CM redukujesz czas wprowadzenia nowego produktu na rynek do 70%.

  • 89%

    89% wszystkich użytkowników zgadza się, że ConSol CM wzmocnił i poprawił relacje z ich klientami.

  • 95%

    95% wszystkich klientów ConSol CM jest bardzo zadowolonych z doskonałej adaptacji do swoich procesów.

REFERENCJE

Dzięki elastyczności i łatwości rozbudowy ConSol CM nasze oprogramowanie zabiera użytkownika w długą podróż pełną odkryć. Czy któryś workflow można mapować, a następnie kontrolować przy użyciu oprogramowania? System zachęca Cię do sprawdzenia co możesz osiągnąć.

Dyrektor ds. Przetwarzania Danych, Münchner Stadtentwässerung

 

 

Ciągły, szybki rozwój ConSol CM pozwala zoptymalizować naszą usługę przy każdej aktualizacji. Oprogramowanie upraszcza codzienną pracę naszych kolegów i koleżanek z działu call center, zapewniając szybką, przejrzystą i intuicyjną obsługę, jednocześnie dostarczając wszystkich ważnych informacji.

Marc Rogge,
Kierownik działu CRM i obsługi klienta, maxdome

 

 

Poproś o demo

loading