W odniesieniu do cyfryzacji i automatyzacji procesów jesteśmy partnerem, z odpowiednim doświadczeniem jakiego potrzebujesz. Nasza platforma do ConSol CM oferuje szereg rozwiązań, które w wydajny, przejrzysty i ekonomiczny sposób zapewnią Ci wsparcie w zakresie przetwarzania procesów biznesowych. Zyskają na tym Twoi pracownicy i Twój management a Ty zwiększysz swoją wartość biznesową. Dzięki rozwiązaniom chmury obliczeniowej lub lokalnej instalacji ConSol CM może być zastosowany natychmiast i w dowolnym momencie dostosowany dokładnie do Twoich potrzeb.

Maksymalne możliwości dostosowania - nasze rozwiązanie do zarządzania procesami zapewnia elastyczny przepływ pracy

cm_integrierbar2_w.svg

Więcej niż Helpdesk

Nasz  silnik procesowy   to potężne narzędzie: obsługuje wszystkie krytyczne dla biznesu procesy i potrafi zautomatyzować przepływ pracy w całej firmie.

cm_multichanel_w.svg

Maksymalna konfigurowalność

Bazując na  platformie Low Code   jesteś elastyczny: łatwo dostosowujesz przepływy pracy do zmian i samodzielnie tworzysz nowe rozwiązania. Twoi użytkownicy stają się programistami i menedżerami procesów.

cm_deutschland.svg

Made in Germany

Gwarantujemy zgodne z prawem postępowanie z Twoimi danymi. Znamy wymagania RODO i zajmujemy się wszystkimi aspektami bezpieczeństwa dzięki naszemu rozwiązaniu „made in Germany”.

Nasze zintegrowane wyszukiwanie po prostu znajduje wszystko, gdy pilnie potrzebujesz informacji: śledzenie statusu projektu, wyszukiwanie uczestników,  odszukiwanie poprzedniej komunikacji lub wydobywanie danych z zamkniętego projektu: dzięki ConSol CM Search zawsze znajdziesz to, czego szukasz.

Platforma do digitalizacji

Kontakt

Engelbert Tomes

Tel.: +48-12-6391-800