Najlepsi w
cyfryzacji

ConSol* Poland Sp. z o.o. - to my

Realizując Twoje strategie cyfryzacji IT, dążymy do tego, co najlepsze: liczy się dla nas doskonałość, najwyższa jakość oraz cel, jakim jest rozwój Twojego biznesu. ConSol* Consulting & Solutions Software Poland Sp. z o.o. jest spółką w 100% zależną od niemieckiego dostawcy pełnego zakresu usług ConSol Consulting & Solutions Software GmbH. Wysokiej klasy doradztwo IT, zwinne tworzenie oprogramowania jako integracja IT to filary naszego portfolio, które stale poszerzamy stosując najnowocześniejsze technologie i nowe metody.

Ponadto obszary działalności ConSol Poland obejmują sprzedaż, doradztwo i wsparcie dla ConSol CM - oprogramowania służącego do kompleksowego zarządzania procesami biznesowymi. ConSol CM jest w całości własnością Grupy ConSol, która z powodzeniem istnieje na rynku od ponad 20 lat.

Eksperci dla ekspertów
Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i to Ty mówisz nam, jak możemy Cię najlepiej wesprzeć. Takie jest nasze podejście i na tym poziomie spotykamy się jako równi partnerzy. Razem ulepszamy Twoje środowisko IT i procesy biznesowe aby sprostać wyzwaniom jutra. Spraw, by Twoja firma była gotowa na przyszłość i bezpieczna! Najlepsze rozwiązanie to rozwiązanie, które jest najlepsze dla Ciebie.

Dr Ulrich Schwanengel
Założyciel

Jakość w oparciu o kompetencje - to zawsze było naszym celem. Naszym najcenniejszym kapitałem są wysoko wykwalifikowani pracownicy. Promujemy kulturę różnorodności, współpracy i radości odkrywania. Spełnia to najważniejsze potrzeby ludzi w zakresie kreatywności i motywacji.

Engelbert Tomes
Dyrektor zarządzający

Zadowolenie i sukces naszych klientów to dwa filary filozofii naszej firmy. Kultywujemy bliskość relacji biznesowych poprzez partnerską współpracę na każdym poziomie. Otwarta komunikacja umożliwia nam szybką identyfikację potrzeb naszych klientów. Zadając właściwe pytania, dowiadujemy się również gdzie istnieje potrzeba indywidualnego wsparcia. Z odważnym podejściem i innowacyjnymi technologiami jesteśmy w stanie stawić czoła nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Kontakt

Engelbert Tomes

Tel.: +48-12-6391-800