ConSol* Poland Sp. z o.o.

Dostarczamy dostosowane rozwiązania IT
na każdym etapie cyklu życia oprogramowania: zapewniamy doradztwo IT,
pracę w oparciu o zwinne metodologie wytwarzania oraz wsparcie techniczne.

 

ConSol* Consulting & Solutions Software Poland Sp. z o.o. jest w 100% spółką zależną od niemieckiego dostawcy kompleksowych usług ConSol Consulting & Solutions Software GmbH. Portfolio krakowskiego oddziału firmy obejmuje doradztwo IT, architekturę, rozwój i integrację systemów informatycznych.

Ponadto obszary działalności ConSol Poland obejmują sprzedaż, doradztwo i wsparcie dla ConSol CM - oprogramowania służącego do kompleksowego zarządzania procesami biznesowymi. ConSol CM jest w całości własnością Grupy ConSol, która z powodzeniem istnieje na rynku od ponad 20 lat.

Dr Ulrich Schwanengel
Założyciel

Jakość w oparciu o kompetencje - to zawsze było naszym celem. Naszym najcenniejszym kapitałem są wysoko wykwalifikowani pracownicy. Promujemy kulturę różnorodności, współpracy i radości odkrywania. Spełnia to najważniejsze potrzeby ludzi w zakresie kreatywności i motywacji.

Engelbert Tomes
Dyrektor zarządzający

Zadowolenie i sukces naszych klientów to dwa filary filozofii naszej firmy. Kultywujemy bliskość relacji biznesowych poprzez partnerską współpracę na każdym poziomie. Otwarta komunikacja umożliwia nam szybką identyfikację potrzeb naszych klientów. Zadając właściwe pytania, dowiadujemy się również gdzie istnieje potrzeba indywidualnego wsparcia. Z odważnym podejściem i innowacyjnymi technologiami jesteśmy w stanie stawić czoła nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Oddziały

ConSol DusseldorfConSol NorymbergaConSol MonachiumConSol San FranciscoConSol DubajConSol KrakówConSol Wiedeń

Kontakt

Engelbert Tomes

Tel.: +48-12-6391-800